kielce-info.pl

Cztery gole Roberta Lewandowskiego w lidze niemieckiej!

06.10.2020, 08:47

Niesamowity mecz zanotował w niedzielne popołudnie kapitan naszej reprezentacji, czyli Robert Lewandowski. Można stwierdzić, że tak naprawdę w pojedynkę zwyciężył ekipę Herthy z Berlina. Nasz reprezentant rozegrał pełne 90 minut. Na na placu boju mogliśmy podziwiać innego reprezentanta naszego kraju, czyli Piątka Krzysztofa, który wszedł w drugiej odsłonie spotkania. Udało mu się zanotować asystę przy golu zawodnika z drużyny. Druga odsłona pojedynku była niezwykle pasjonująca.

Zespół z Monachium ma za sobą ciężki okres. Najpierw przegrali wysoko z piłkarzami Hoffenheim. W środę zwyciężyli Borussię Dortmund 3:2 w meczu o trofeum. Pojedynek z Herthą Berlin miał potwierdzić, że porażka przed tygodniem to tylko przypadek. Szczególnie Lewandowski chęć zaprezentować się z najlepszej strony. Do spotkania z zespołem ze stolicy Niemiec Lewy miał na swoim koncie jednego gola w niemieckiej lidze.

Fantastyczna druga część meczu!

Zawodnicy Bayernu z Monachium ambitnie zaczęli ten pojedynek. Od początku meczu niesamowicie aktywny na boisku był Lewandowski. Miał szansę na zdobycie trafienia, jednak jego atak był nieznacznie nieudany. Chwilę później swoją akcję przygotowali zawodnicy drużyny ze stolicy Niemiec. Dodi Lukebakio nie dał rady umieścić futbolówki w bramce kapitana zespołu Bayernu, czyli Neuera Manuela. Trzeba podkreślić, że piłkarze Herthy Berlin pokazali się w fenomenalnej dyspozycji. To był naprawdę emocjonujący pojedynek.

Pierwsze trafienie w tym spotkaniu strzelił reprezentant Niemiec Thomas Mueller. Arbiter tego meczu gola ostatecznie nie zaliczył. Zawodnik Bayernu był w tym przypadku na spalonym. Bayern z Monachium mimo to wciąż konstruował akcję pod polem bramkowym przeciwników. Parę minut później futbolówkę do siatki bramkarza drużyny gości wpakował reprezentant naszego kraju, czyli Lewandowski. Pierwsza odsłona tego meczu skończyła się prowadzeniem 1:0.

Finalnie ten pojedynek zakończył się triumfem Bayernu 4:3. Należy przyznać, że ten mecz piłkarski był naprawdę przepełniony emocjami.