kielce-info.pl

Jeden z najbardziej bramkostrzelnych graczy w dziejach futbolu zmienia drużynę na PSG! Leo Messi przestał być graczem Barcelony!

Jeden z najbardziej bramkostrzelnych graczy w dziejach futbolu zmienia drużynę na PSG! Leo Messi przestał być graczem Barcelony!

23.08.2021, 10:39

Zapewne transferowe roszady piłkarskich klubów podczas pauzy pomiędzy rozgrywkami są często ekscytujące. Lecz to, co mieliśmy szansę obejrzeć latem zadziwiło wielu sympatyków nożnej piłki. Większość fanów była przekonana, iż Leo Messi zostanie graczem Dumy Katalonii do zakończenia swojej kariery. Jednak FC Barcelona ma finansowe kłopoty i argentyński gracz nie mógł nic zrobić, był zobligowany zmienić klub. wicemistrz Ligue 1 jest klubem, który zdecydował się zatrudnić skrzydłowego Argentyny. lukratywną ofertę umowy, którą były zawodnik Dumy Katalonii zaakceptował zaproponował zawodnikowi z Argentyny klub z Francji. Należy podkreślić fakt, iż to na pewno przełomowa chwila w historii światowej piłki. Wielbiciele futbolu od dziś zyskają okazję podziwiać grę Lionela Messiego na boiskach francuskich. Z całą pewnością bardzo dużo osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób gracz z Argentyny odnajdzie się w nowej drużynie. Lionel Messi będzie tworzył tercet z takimi graczami, jak Mbappe oraz Neymar Jr, co może zapewnić wicemistrzowi Francji mnóstwo trofeów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij