kielce-info.pl

Niedługo się rozpoczną Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce! Wynik 1:1 w batalii polskiego zespołu z rosyjską kadrą.

Niedługo się rozpoczną Starego Kontynentu mistrzostwa w nożnej piłce! Wynik 1:1 w batalii polskiego zespołu z rosyjską kadrą.

10.06.2021, 09:56

W tym momencie nożna piłka to oglądana najliczniej dyscyplina w naszym kraju. Nie powinno więc nikogo zadziwiać to, że spora ilość piłkarskich fanów oczekuje na wielkimi krokami nadchodzące mistrzostwa Starego Kontynentu. Grać będzie tam kadra Polski, która zmagać będzie w bataliach grupowych z drużyną Hiszpanii, słowackim zespołem oraz szwecką reprezentacją. Rozsądnie będzie zrozumieć to, iż nie są to najbardziej optymalni konkurenci, lecz mamy wielkie szanse na awans z grupy. W tej konkretnej sytuacji naprawdę istotne będzie to, żeby pokazać się z najlepszej strony. W tym tygodniu kadra Polski rozgrywała towarzyski mecz z kadrą Rosji, która również jedzie na Mistrzostwa Europy. Piłkarscy sympatycy mogli być bez cienia wątpliwości zachwyceni, gdyż po raz pierwszy od dawna mogli zjawić się na obiekcie. W batalii tej brakowało jednak wielu podbramkowych akcji i na koniec kadra Polski na remis zagrała z reprezentacją Rosji jeden do jednego. Dla zespołu polskiego bramkę już w 4 minucie ustrzelił Świerczok, z kolei dla rosyjskiego zespołu strzelił Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij