kielce-info.pl

Pokazana ze strony Rafała pioseneczka za słaba na finał konkursu Eurowizji! Markotne zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała z Eurowizją.

Pokazana ze strony Rafała pioseneczka za słaba na finał konkursu Eurowizji! Markotne zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała z Eurowizją.

27.05.2021, 10:20

Bardzo dobrze zdawać sobie sprawę z tego, że nasza ojczyzna przeważnie nie urzekała fanów muzyki w trakcie konkursu Eurowizji. Zwykle Polski najpotężniejszym osiągnięciem jest dostanie się do występu finałowego, w którym zajmowaliśmy dalekie lokaty. W roku poprzednim Eurowizję odwołano, gdyż nadeszła epidemia COVID-19, która zastopowała nie jedynie Europę, lecz też resztę świata. Reprezentantem Polski w trakcie zawodów Eurowizji był Brzozowski Rafał, który miał zamiar wzbudzić zachwyt wielbicieli dobrej muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Z wskazania przedstawiciela naszej ojczyzny dużo publicystów nie było zadowolonych, lecz finalnie do zmiany nie doszło. Niestety kolejny raz z rzędu byliśmy zmuszeni żegnać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji nas reprezentował Brzozowski Rafał, który podczas turnieju Eurowizji nie skłonił ku sobie europejskiej widowni i dlatego właśnie wyeliminowany został na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego turnieju piosenki europejskiej.

Polscy widzowie bez najmniejszych wątpliwości są już naprawdę zamroczeni tego rodzaju rozrywką. Należy to zrozumieć, iż "The Ride" a więc przyśpiewka prezentowana ze strony Brzozowskiego była naprawdę kiepska. W tym kawałku nie ma nic interesującego, co by mogło wprawić w zachwyt fanów muzyki na Starym Kontynencie. To jest następna odsłona turnieju Eurowizji, podczas którego ambasador naszego narodu nie potrafi awansować do finału. Bez żadnego kłopotu można zrozumieć to, że od dwóch dekad wybieranie przedstawicieli naszego kraju na turniej europejskiej piosenki nie idzie nam najlepiej. Dobrze w takim wypadku pokładać nadzieję w tym, że za rok nasz kraj będzie w stanie zakwalifikować się do pojedynku finałowego o zwycięstwo w turnieju europejskiej piosenki. W sytuacji takiej jak ta naprawdę istotne jest to, aby wybrać charyzmatycznego piosenkarza, który da radę zaczarować europejską widownię. W sytuacji przeciwnej kolejny raz nie będziemy mieć szans do starcia finałowego podczas turnieju Eurowizji.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij