kielce-info.pl

Powrót następnej edycji Top Model!

Powrót następnej edycji Top Model!

25.09.2020, 10:29

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to od wielu lat stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, w którym uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa i rozpoznawalne jury, które gromadzi przed odbiornikami telewizyjnymi tysiące widzów. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach będzie można zobaczyć całkiem sporo znanych w świecie mody figur, jak chociażby redaktorki pism, rozpoznawalne modelki lub fotografowie światowej sławy.

Tym razem konkurować będzie 14 osób, wśród których są też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Złoty bilet sędziowie przyznają osobie, której predyspozycje do zostania modelem lub modelką są największe, co skutkuje tym, że ten uczestnik automatycznie przechodzi do domu Top Model. Z kolei srebrny bilet to głos internautów, którzy wybrali swojego faworyta, który nie musi pojawić się na etapie castingów i od razu trafi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Co nas czeka w tej edycji programu Top Model?

Każda edycja stawia sobie za cel dać opcję rozwoju oraz pojawienia się w świecie modelingu, przez to co sezon zgłasza się wiele chętnych. W odcinkach uczestnicy muszą wykonać różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzać, czy uda im się odnaleźć w w świecie mody pełnym wyzwań. Sędziowie oceniają ich zmagania i decydują o tym, który zawodnik opuszcza program w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrotu do programu tuż po eliminacji, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modeli i modelek a do tego sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas obecnego sezonu również będziemy mogli oglądać zmagania przyszłych modeli i dowiedzieć się, który z nich zostanie kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. walczy dużo interesujących zawodników, w związku z tym zdecydowanie warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij