kielce-info.pl

Trener Paulo Sousa podał do mediów w tym tygodniu listę piłkarzy reprezentacji naszego kraju na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Paru piłkarzy odtrąconych od polskiego zespołu!

Trener Paulo Sousa podał do mediów w tym tygodniu listę piłkarzy reprezentacji naszego kraju na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Paru piłkarzy odtrąconych od polskiego zespołu!

25.05.2021, 10:10

Wielu młodych chłopców, których celem życiowym jest profesjonalna gra w piłką nożną myśli o występie w rozgrywkach. Piłka nożna to obecnie najchętniej oglądana sportowa dyscyplina na Starym Kontynencie i nie jest to niespodzianką. Dzieci od najmłodszych lat rywalizują o to, by w przyszłości występować w spotkaniach na najbardziej legendarnych murawach do futbolu. Musisz jednak być pewnym tego, iż droga do stania się graczem nie jest najłatwiejsza i żąda ogromnej liczby poświęceń. Młodzi chłopcy, którym się udało bardzo często pobudzają naprawdę często uprzedzenie oraz w tym samym momencie uznanie pośród swoich rówieśników. W czerwcu zaczną się mistrzostwa Europejskie w piłce nożnej, w których będą toczyć batalię 24 ekipy. Dowodzi to bez grama wątpliwości, iż na kibiców piłkarskich czekają wielkie doznania. Turniej europejskiego czempionatu będzie rozgrywany przez równy miesiąc, a więc z całą pewnością staniemy się świadkami dużej ilości trafień a także spotkań piłkarskich. Trener Paulo Sousa przedstawił listę zawodników na turniej mistrzostw Starego Kontynentu, i właśnie dlatego w tym właśnie felietonie jednak będzie naszym zamiarem skupić się na narodowej reprezentacji.

Opracowanie listy zawodników na wielkiej rangi rozgrywki takie jak Mistrzostwa Świata lub mistrzostwa Starego Kontynentu od kilku dekad pobudza pośród sympatyków piłkarskich oraz sportowych publicystów bardzo duże emocje w naszym narodzie. Przytrafiały się w takim momencie z reguły, które nie każdemu podobały się. W tej sytuacji było bardzo podobnie. Selekcjoner Sousa zaprezentował kadrę i bez cienia wątpliwości sporym zdumieniem był brak na powołanych liście Kamila Grosickiego, który przez lata stanowił trzon naszej kadry piłkarskiej. Gracz West Bromwich od dłuższego czasu nie występuje równomiernie i jest to powodem głównym tego, iż selekcjoner Sousa nie zechciał powołać Grosickiego Kamila do drużyny narodowej ekipy na Euro 2020. posiadamy fenomenalną kadrę Na papierze, która powalczyć może o bardzo dobry rezultat na europejskich mistrzostwach. Pozostaje nam w takiej sytuacji wyczekiwać na otwierający mecz turnieju, gdzie polska drużyna walczyć będzie ze słowacką kadrą.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij