kielce-info.pl

Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

19.03.2021, 14:42

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o 20 zaistniał wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym stało się bardzo głośno i do tej pory jest to jeden z podstawowych tematów pośród rozmaitych tabloidów. Po wycofaniu się pary z rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA to był 1 wspólny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie rozmowy z Oprah para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się oskarżenia obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, według upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej stoją chętniej po stronie królowej Elżbiety II a także pozostałych członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Mimo to nie da się zaprzeczyć, iż poparcie jest niezrównanie odmienne, w zależności od . Brytyjskie tabloidy informują, że w przypadku gdy Meghan i Harry zechcieliby kiedyś powrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili bezwarunkowo swoją możliwość. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła także temat tego, iż książe nie spostrzegał wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił, oraz temat myśli samobójczych Meghan.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się fabrykowaniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili czwórkę znawców omawiających w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na analizę wywiadu 2 dni przed emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym miniony sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, zinterpretowali całą rozmowę, sugerując jednocześnie Oprah stronniczość natomiast Meghan Markle używanie bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz Meghan został pokazany w wieczorem w TVN24. Co ciekawego rozmowę tą obserwowało średnio szacunkowo 1mln odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, iż wywiad ten tylko udowodnił informacje dotyczące Winfrey jako redaktorki, która umie wyciągnąć ze swojego rozmówcy wnikliwie wszystko. Mając na względzie niesłychane rewelacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bez wątpliwości należy przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne nieustannie analizowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij