kielce-info.pl

Pojawi się wkrótce nowoczesny system weryfikacji na platformie VOD Netflix. Podział konta z bliskimi znajomymi stanie się znacznie trudniejsze!

Pojawi się wkrótce nowoczesny system weryfikacji na platformie VOD Netflix. Podział konta z bliskimi znajomymi stanie się znacznie trudniejsze!

09.06.2021, 14:15

Miłośnicy filmowych obrazów oraz seriali są coraz bardziej zmartwieni, gdyż ze świata internetowego napływają słabe wiadomości. Rozpoznawana jako Netflix strona internetowa VOD myśli nad tym aby wstrzymać użytkownikom współdzielenie kont. Do tej pory była to bardzo użyteczna i bardzo popularna możliwość. Za pojedynczy rachunek pokrywa opłatę bardzo dużo klientów i oni mają możliwość zamieszkiwać w zróżnicowanych miejscach. Witryna VOD Netflix ostatecznie nie potwierdziła totalnego zakazania kont współdzielenia, jednak zdecydowała stworzyć pewne ograniczenie. Platforma internetowa z VOD Netflix planuje to by przystopować kont współdzielenie użytkownikom, którzy nie gromadzą się w jednym mieszkaniu. Na ekranie telewizora się pojawi zawiadomienie, które wymusi na abonamencie uwierzytelnienie tego, że to on jest właścicielem. Gigant w otoczeniu internetowych serwisów VOD ma zamiar przesłać weryfikacyjny ciąg znaków na dany adres email lub telefonu nr. Osoby korzystające z konta muszą w takim przypadku pamiętać o tym, iż mogą się pojawić metamorfozy w używaniu z internetowego serwisu VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij